Новини

В державному архіві Житомирської області  28 липня 2014 року відкрилась виставка присвячена 100-річчю Першої світової війни (1914-1918 рр.). Її документи і матеріали представив головний спеціаліст ДАЖО Руслан Кондратюк. Краєзнавче видавництво «Волинь» надало унікальні книги і фотознімки. Я розповів про те що більшість старших офіцерів-українців учасників цієї війни потім склали основу командного складу Армії УНР і боронили її незалежність у роки становлення України як самостійної держави. Я назвав тільки 22-постаті визначних вояків УНР пов’язані з Житомиром, а взагалі майже півтисячі імен забутих і заборонених українських героїв увійдуть в підготовлений разом з Русланом Кондратюком в історико-географічний словник-довідник «Європейська Житомирщина: український вимір». Відсутність до цього часу такої літератури і засилля російсько-радянської пропаганди призвело в цьому році до відомих сумних наслідків. Тим не менше на відкритті виставки не було жодного представника Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськісю ОДА. Невже з лютого 2014 року там нічого не змінилось? У відомстві в якому не так давно «за царування партії регіонів» наполягали на необхідності випуску книги про героїв соціалістичної праці Житомирщини як  актуального суспільно-значущого  видання…

23 липня 2014 року краєзнавче видавництво “Волинь”  відвідали музей старовинного інструменту “Ремісничий двір” в м.Житомирі. Про музей розповідав його засновник Євтушенко Федір Володимирович.

 6 червня 2014 року відбулася презентація книги «Незвичайна будова» про будівництво будівлі музично-драматичного театру у місті Житомирі.

Автор книги – Почесний громадянин міста Житомира Нікулін Володимир Федорович.

Прийти привітати Володимира Федоровича з визначною подією не лише у його особистому житті, а й у житті всього міста – прийшли представники влади, засобів масової інформації, друзі та знайомі.

«Володимир Нікулін – не просто гарний будівельник, він – зодчий душі. Йому вдалося у книзі показати не лише сам процес будівництва театру, а й зобразити побут та відносини у суспільстві того часу», – зазначив краєзнавець Георгій Мокрицький.

Заступник міського голови Олександр Бочковський подякував автору за самовіддану працю та любов до міста: «Дякую Вам, Володимире Федоровичу, за Вашу активну позицію, за неоціненний вклад у будівництво нашого міста. Ви, справді, живете містом Житомиром!»

Сам автор подякував усім присутнім за похвальні відгуки на його книгу та розповів про перипетії, що передували будівництву театру у місті Житомирі, та згадав усіх причетних до його спорудження.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>